CREAMEDYA

DİJİTAL MEDYA

Dijital medya pazarlama uzmanlarımız, online itibar yöneticilerimiz, editörlerimiz ve konusunda uzman ekibimiz ile markanızın tüm dijital kurumsal yönetimini yapıyor, online itibar ve dijital medya varlık kurgularını tasarlıyor, yönetiyor ve geleceğe taşıyoruz. Markanıza Crea Medya ekibimiz dijitalde yeni bir boyut kazandırıyoruz.

 • DİJİTAL MEDYA PLANLAMASI

  Markanızın dijital ortamlardaki varlığını tüm detaylarıyla ele alıp 360° olgusuyla planlıyor, yönetiyor ve geleceğe taşıyoruz.

 • ONLINE PR

  Markanız için web siteler, bloglar, portallar, haber siteleri ve diğer platformlar aracılığı ile dijital medyada halkla ilişkiler ve yönetim hizmetleri sunuyoruz.

 • DİJİTAL MEDYA REKLAMLARI

  Dijital medya’da varlığınızı güçlendirmenin, tanıtımının ve kampanyalarınızı duyurmanın en etkili yollarından biri de dijital medya reklamlarıdır. Dijital medyadaki reklamlarınızın kurgusu, tasarımları, satın alması, yayın, yönetim, takip ve ölçümlemerinden stratejik planmasına kadar kapsamlı hizmetler sunuyoruz.

BASILI MEDYA

Markanızın varlığını duyurmanın, bilinirliğini arttırmanın ve kampanya tanıtımlarınızı yapmanın etkili yollarından biri olan basılı medya kanalında medya planlaması, hedef kitle analizleri, reklam kurgu ve tasarımları dahil kapsamlı hizmetler sunuyoruz.

 • BASILI MEDYA PLANLAMASI

  Basılı medyada markanız için hedef kitle analizleri, bilinirlik ve kampanya kurguları dahil kapsamlı medya planlaması hizmetleri sunuyoruz.

 • BASILI MEDYA REKLAMLARI

  Basılı medyada markanız ve ürünleriniz için reklam kampanyaları kurguluyor, tasarlıyor ve hedef kitle analiz hizmetleri sunuyoruz.

SOSYAL MEDYA

Gelişen dünyada markanızın varlığını duyurmanın, online itibarınızı arttırmanın ve ürünlerinizi tanıtmanın en etkili yollarından biri olan sosyal medyada 360° olgusuyla markanız için sosyal medya yönetimi, online itibar yönetimi, reklam, içerik yönetimi ve geri dönüşüm analizleri dahil kapsamlı hizmetler sunuyoruz.

 • SOSYAL MEDYA PLANLAMASI

  Sosyal medyada markanız için hedef kitle analizleri, bilinirlik oluşturma ve kampanya kurguları dahil kapsamlı medya planlaması hizmetleri sunuyoruz.

 • SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

  Sosyal medyada markanız için online itibar yönetimi, içerik yönetimi hizmetlerinin yanı sıra bilinirlik yaratma ve tüm kampanya kurguları dahil kapsamlı medya yönetimi hizmetleri sunuyoruz.

 • SOSYAL MEDYA REKLAMLARI

  Sosyal medya kanalları üzerinde markanız ve ürünleriniz için reklam kampanyaları kurguluyor, tasarlıyor ve hedef kitle analizleri yaparak doğru kişiye ilgili reklamın gösterimini sağlıyor ve tüm sosyal medya kanallarında kapsamlı reklam hizmetleri sunuyoruz.