Please enable JS

CREATEKNOLOJİ

TEKNOLOJİK ÇÖZÜMLER

Crea Cosmic teknolojik çözümleri ile markanız için ihtiyacınız olan her şeye sahip olun. Kurumsal web site yapımı, mobil uygulama, web tabanlı yazılımlar, özel yazılımlar, Seo (arama motoru optimizasyonları) çözümleri ve farklı teknolojik çözümlerimiz hizmetinizde.

WEB SİTE YAPIMI

Günümüzde zorunluluk haline gelen responsive web siteler (hem mobil cihazlar hem de tabletler ile uyumlu çalışan web siteler) ile markanızı teknolojiye uyumlu ve güncel tutun.
Kurumsal ve responsive (mobil ve tabletler ile uyumlu) web site ihtiyacınızı hemen karşılamak için bize başvurun.

SEO
(Arama Motoru Optimizasyonu)

Arama motoru optimizasyonları günümüzde her web site için mutlaka yapılması gereken bir optimizasyondur. Arama motoru optimizasyonları ile web sitenizi tüm arama motorlarında kolay bulunur hale getirebiliriz.
Siz de ihtiyacınız olan arama motoru optimizasyonu çözümlerimiz için hemen bize başvurun.

MOBİL UYGULAMA

Dünya her geçen gün mobile çok daha hızlı uyum sağlıyor ve mobil cihazlar artık hayatımızın her yerinde. Markanızın mobil cihazlarda yer alması günümüzde artık oldukça kolay. Tek ihtiyacınız olan bir ios ve android uyumlu mobil uygulama.
Markanız için ihtiyacınız olan mobil uygulama çözümlerini Crea Cosmic'te bulabilirsiniz.

WEB TABANLI YAZILIM

Eskiden masaüstü olan yazılımlar artık yerini bulut sistemlere ve web tabanlı çalışan yazılımlara bıraktı. İhtiyacınız olan tüm yazılımsal gereksinimleri web tabanlı sistemlere uygun olarak geliştiriyor ve web tabanlı (online) yazılım çözümleri sunuyoruz.