CREADİJİTAL


Geleneksel medyanın yerini alan ve kurumların vazgeçilmezi olan dijital medya dünyasında markanızı stratejistlerimiz ve profesyonellerimiz ile birlikte geleceğe taşıyoruz.

Dijital medyada markanız için marketing, reklam, tasarım, sosyal medya yönetim ve kurgusu, iletişim stratejileri, web site ve mobil tasarımları dahil kampanya yönetiminden online itibar yönetimine kadar 360° olgusuyla kapsamlı hizmetler sunuyoruz.

DİJİTAL MEDYA YÖNETİMİ
 • Dijital medya pazarlama uzmanlarımız, online itibar yöneticilerimiz, editörlerimiz ve konusunda uzman ekibimiz ile markanızın tüm dijital kurumsal yönetimini yapıyor, online itibar ve dijital medya varlık kurgularını tasarlıyor ve yönetiyoruz. Markanıza Crea Medya ekibimiz dijitalde yeni bir boyut kazandırıyoruz.

  Dijital Medya
DİJİTAL MARKETING
 • Dijital dünyaya hakim olmanının tek yolu geleceği tasarlayan profesyonellere sahip olmaktan geçer. Profesyonellerimiz ile dijital marketing dünyasınında ki tüm kuramların dışına çıkarak markanız için dijital pazarlama yönetimi, kurgusu, reklamları, tasarımları ve içerik pazarlama modellemeleri ile kapsamlı hizmetler sunuyoruz.

  Dijital Marketing
OMNI CHANNEL MARKETING
 • Dijital mecralarda ulaştığınız hedef kitleyi gerçek hayatta harekete mi geçirmek istiyorsunuz? Omni-Channel pazarlama stratejilerimiz ile artık bu mümkün! Farklı pazarlama stratejilerimiz ile markanızı daha ilerilere taşıyoruz.

  Omni Channel Marketing
SOSYAL MEDYA
 • Gelişen dünyada markanızın varlığını duyurmanın, online itibarınızı arttırmanın ve ürünlerinizi tanıtmanın en etkili yollarından biri olan sosyal medya’da 360° olgusuyla markanız için sosyal medya yönetimi, online itibar yönetimi, reklam, içerik yönetimi ve geri dönüşüm analizleri dahil kapsamlı hizmetler sunuyoruz..

  Sosyal Medya
WEB SİTE
 • Yenilikçi, yaratıcı, fark yaratan ve kullanıcı odaklı bir web siteye mi ihtiyacınız var? Crea Cosmic web tasarım ekibi ve stratejistlerimiz ile web siteden tüm beklentilerinizi karşılamaya hazırız.

  Web Site
MOBİL
 • Mobil site ve reklam tasarımlarından mobil uygulama tasarımlarına kadar tüm mobil kreatif tasarımlarınızı Crea Tasarım ile güçlendirin.

  Mobil