Please enable JS

CREAMARKETING

MARKETING ÇÖZÜMLERİ

Klasik yöntemlerin dışında farklı ve çözüm odaklı marketing çözümleri marka hedeflerinize ulaşmanıza yüksek fayda sağlayacaktır. Crea Cosmic reklam ajansı konusunda uzman marketing profesyonelleri ile markanızı dijital medya, sosyal medya ve tüm diğer mecralarda güçlendirin, fark yaratan sonuçlara hızla ulaşın.

DİJİTAL PAZARLAMA

Dijital pazarlama geleneksel medya yöntemlerinden uzak tamamen dijital kanallara odaklanmış, firma yada markalara satış artışı sağlayan ve satış destekleyici faaliyetler arasındaki en önemli yeri alan kitle ilişkilendirme ve iletişim süreçlerinin tamamıdır.
Yeni iş modellerinin üretilmesi, hedef kitleye en doğru şekilde ulaşım, verimli bütçe kullanımı, segmente edilmiş kitleler, rekabet avantajı gibi konular dijital pazarlamanın beraberinde getirdiği en önemli faydalardır.
Tüm bu süreçlerin doğru ve verimli bir şekilde yönetilmesi konusunda profesyonel çözümler üretiyoruz.

SEM
(Arama Motoru Pazarlaması)

İngilizce ifadeyle "SEM" olarak bilinen ve açılımı "Search Engine Marketing" olan Arama Motoru Pazarlaması Google, Yandex, Bing vb. arama motorları üzerinden yapılan reklam/pazarlama çalışmaları ile web sitenize trafik çekmeyi ifade eder.
Arama motoru pazarlaması ile satışlara ivme kazandırmak, ilgili doğru hedef kitleye ulaşıp web sitenize trafik çekmek ve marka kampanyalarınızı geniş kitlelere ulaştırmak için uzman ekibimiz her an yanınızda.

AFFILIATE MARKETING

Globalleşmiş internet pazarlama faaliyetleri arasında önemli rol alan Affiliate Marketing ile yurt içi ve yurt dışında popüler bir pazarlama yöntemi olarak yer almaktadır.
Affiliate Marketing, belirli yayın kanalları üzerinden yayıncılar vasıtası ile çok daha fazla web sitede site içi reklam gösterimleri sonuçlarını doğurur ve yüksek satış aksiyonlarının oluşmasını sağlar.
Affiliate Marketing çözümlerimiz ile markanızı yada kampanyalarınızı geniş kitlelere duyurun, yüksek dönüşüm oranları elde edin.

REMARKETING (Yeniden Pazarlama)

Globalleşmiş internet pazarlama faaliyetleri arasında önemli rol alan bir diğer pazarlama unsuru ise ReMarketing'tir.
Web sitenizi, mobil uygulamanızı yada dijital dünyadaki herhangi bir varlığınızı ziyaret eden kişilere uygulanan yeniden pazarlama yönetimi ile geri dönüşümü yüksek ve potansiyel müşteriler edinmeniz artık oldukça kolay.
ReMarketing çözümlerimiz ile markanızı yada kampanyalarınızı geniş kitlelere duyurun, yüksek dönüşüm oranları elde edin.